gim_virselis1

STARTAVO NAUJAS  ERASMUS+ PROGRAMOS PROJEKTAS ŠĖTOS GIMNAZIJOJE

2023-11-14

Naujasis Erasmus+ programos projektas, parengtas pagal akredituotą gimnazijos Erasmus planą, yra skirtas mokytojų kvalifikacijos tobulinimui tarptautiniuose kursuose, mokinių trumpalaikiams vizitams ir darbo stebėjimui ES šalių mokyklose.

Šį rudenį į tarptautinius kursus pirmosios vyko gimnazijos psichologės asistentė Ugnė Chalidorienė ir specialioji pedagogė metodininkė Ilona Jakienė. Jos vieną savaitę Kroatijos Splito miesto Maksima Training centre kartu su kitų šalių mokytojais dalyvavo kursuose „Psichinės sveikatos ir gerovės stiprinimas”. Gimnazijai tai aktuali tema, nes priklausome  sveikatą stiprinančių mokyklų tinklui Lietuvoje ir organizuojame įvairias sveikatą stiprinančias ir palaikančias veiklas. Kaip pasakojo grįžusios specialistės, kursai buvo naudingi, praplėtė turimas žinias. Maža to, jos užmezgė ryšius su dalyvavusiais mokytojais, o taip pat susipažino su nuostabiu senoviniu miestu, netgi spėjo pasipliuškenti Viduržemio jūroje.

Choreografijos vyresnioji mokytoja Rasa Pakėnienė ir muzikos mokytoja Daiva Makutienė taip pat savaitę mokėsi Italijos Paduvos miesto Teachersrise centre organizuotuose kursuose „Joga mokytojui“. Jos pasakojo, kad kursuose ne tik mokėsi jogos asanų, bet ir taisyklingo kvėpavimo, judesio ir mąstymo dermės. Dėmesys buvo skirtas mokytojų praktikai ir metodikai, kaip jogos elementais priturtinti pamoką. „Aš jau taikau pamokose“,- džiaugėsi muzikos mokytoja Daiva Makutienė.

Mokytojos savo įgytomis žiniomis ir patirtimis pasidalins su kolegomis, įdomesnės ir įvairesnės taps pamokos ir veiklos mokiniams, o vėliau organizuosime sklaidą ir rajono pedagogams Švietimo pagalbos centre. Erasmus+ programa visiškai finansuoja mokytojų kvalifikacijos tobulinimo išlaidas ir taip suteikia galimybę mokytojams plėsti bendrakultūrines, užsienio kalbos ir dalykines kompetencijas.

O lapkričio mėnesį dar 4 mokytojos išvyksta į kursus Nicoje ir Paduvoje.

Antanida Likšienė,

Projekto vadovė

Nuotraukos iš asmeninių albumų.

Bendrinti: