Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

STOVYKLA „EKO MOZAIKA“ PRASIDĖJO

Birželio 10 d. prasidėjo vaikų vasaros poilsio ir užimtumo stovykla „EKO mozaika“. Pirmą dieną stovyklos dalyviai susipažino su numatytomis veiklomis, žaidė susipažinimo žaidimus ir išsakė mintis, ko tikisi būdami stovykloje: susipažinti su kitais dalyviais ir rasti naujų draugų, gerai praleisti laiką, išmokti naujų dalykų, patirti nuotykių, tyrinėti, išmokti saugoti gamtą, vykti į keliones, žygius, geriau pažinti save ir kitus… bei pasodino „lūkesčių medį“. O po pietų piešė stovyklos emblemą.

Stovyklos vadovė Zinaida Kleivienė

?

?

?

?

?

?

?

?

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal