gim_virselis1

Stovykla „Junior Choir Camp“!

2023-08-16

Stovykla „Junior Choir Camp“!

Birštone, rugpjūčio 8–11 dienomis vyko vaikų chorinės muzikos stovykla „Junior Choir Camp“! Renginio forma yra įkvėpta tarptautinių Europos chorų asociacijos festivalių – chorų dainininkai susirenka mokytis iš kviestinių dirigentų ir per keturias dienas paruošia naujas programas, kurias atlieka baigiamajame koncerte. baigiamasis koncertas vyko rugpjūčio 11 d. 19 val. Birštono kultūros centre. Muzikines dirbtuves stovykloje vedė estas Aarne Saluveer, kuris dirbo su 6-10 m. vaikais. Šioje stovykloje dalyvavo Šėtos gimnazijos mokinės: Liepa Germanavičiūtė, Viktorija Kiaunytė ir Deimantė Dereškevičiūtė (nuo rugsėjo žengiančios jau į 5 klasę). Džiaugiuosi, kad su manimi kartu dalyvavusios mokinės turėjo galimybę pažinti šį profesionalų vadovą ir per 4 stovykloje praleistas dienas sugebėjo išmokti net penkis kūrinius ne lietuvių kalba ir juos atlikti kartu su visais stovyklautojais.

Vyresniems, 11-18 m. vaikams muzikines dirbtuves vedė ukrainietis Ruben Tolmachev ir lietuvė Adelė Mikalkėnienė. Kiekvieną dieną vyko pasidainavimai, su nuostabiai šaunia chorvede Valerija Skapienė. Chorų vadovų programą moderavo ir savo kompetencijomis, darbo patirtimi dalinosi Rūta Girdzijauskienė. Tad ir aš, kaip muzikos mokytoja, šioje stovykloje gavau tiek žinių, tiek pozityvo, kad tikrai laukiu rugsėjo pirmosios ir žinau, kaip taikysiu ir pritaikysiu įgytų žinių bagažą savo mokiniams.

Stovykloje dalyvavo 140 vaikų iš Gargždų, Kauno, Kėdainių, Klaipėdos, Šiaulių, Utenos ir Vilniaus. Su nepakartojamais įspūdžiais, nauja patirtimi, papildytu draugų ratu, atsakomybę ir gera nuotaiką lauksime visi kitų metų stovyklos pradžios. Ačiū tėveliams už pasitikėjimą ir, kad leidote pabūti ir iš arčiau pažinti Jūsų vaikus.

 

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

 

Bendrinti: