gim_virselis1

STOVYKLA KAČERGINĖJE „NEMUNO ŽIEDE“

Birželio 6-8 dienomis vyko I pakopos laikymo stovykla Kačerginėje „Nemuno žiede“. Šioje stovykloje dalyvavo 4 Šėtos jaunieji šauliai.

Pirmąją dieną atvykę į stovyklą visi pasiruošėme vietas miegui, susipažinome. Antrąją dieną praleidome miške: mokėmės rišti apraišus, šaudymo pozicijų, maskuotės, statyti palapinsiaustes bei topografijos. Taip pat aplankėme Pyplių piliakalnį. Einant iki piliakalnio 15 km žygyje, užklupo audra. Į stovyklavietę grįžom visi permirkę bet laimingi!

Trečiąją dieną „Nemuno žiede“ vyko Šaulių roko muzikantų ir motosporto meistrų jungtinis pasirodymas! Unikalus nemokamas renginys visuomenei, kuriame žmonės galėjo susipažinti su šauliais bei pašaudyti!

Viskas sekėsi puikiai. Jaunieji šauliai grįžo kupini naujų įspūdžių, išmokę daug naujų dalykų bei džiaugėsi,  kad galėjo dalyvauti stovykloje.

 

Jaunoji šaulė Martyna Kiaunytė

 

Bendrinti: