Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

STOVYKLA KAČERGINĖJE „NEMUNO ŽIEDE“

FB_IMG_1560436798629

Birželio 6-8 dienomis vyko I pakopos laikymo stovykla Kačerginėje „Nemuno žiede“. Šioje stovykloje dalyvavo 4 Šėtos jaunieji šauliai.

Pirmąją dieną atvykę į stovyklą visi pasiruošėme vietas miegui, susipažinome. Antrąją dieną praleidome miške: mokėmės rišti apraišus, šaudymo pozicijų, maskuotės, statyti palapinsiaustes bei topografijos. Taip pat aplankėme Pyplių piliakalnį. Einant iki piliakalnio 15 km žygyje, užklupo audra. Į stovyklavietę grįžom visi permirkę bet laimingi!

Trečiąją dieną „Nemuno žiede“ vyko Šaulių roko muzikantų ir motosporto meistrų jungtinis pasirodymas! Unikalus nemokamas renginys visuomenei, kuriame žmonės galėjo susipažinti su šauliais bei pašaudyti!

Viskas sekėsi puikiai. Jaunieji šauliai grįžo kupini naujų įspūdžių, išmokę daug naujų dalykų bei džiaugėsi,  kad galėjo dalyvauti stovykloje.

 

Jaunoji šaulė Martyna Kiaunytė

 

Blog Attachment
Atgal