gim_virselis1

Stovykla „KELIAUJANTYS LAIKU“ (5)

2023-06-20

Stovykla „KELIAUJANTYS LAIKU“

5 diena

Panemunės kelias dar yra vadinamas Rojaus keliu. Štai šiuo vienu šauniausiu maršrutu Lietuvoje keliavo stovyklos dalyviai paskutiniąją dieną.

Aplankytas Seredžiaus piliakalnis (dar vadinamas Palemono kalnu), ant kurio  XIII–XIV a. stovėjo Pieštvės pilis. O kokia graži panorama nuo jo atsiverė – Nemuno slėnis, dirbami laukai, Seredžiaus miestelis! Kita stotelė – Veliuonos piliakalnių kompleksas: Gedimino kapo ir Ramybės piliakalniai. Kelionė toliau tęsėsi ir vaikai iš nuostabos aikčiojo, pamatę iš raudonų plytų sumūrytą Raudonės pilį, kurią supa parkas su tvenkiniais, alėjomis ir didingais ąžuolais bei nuo bokšto matomas nepakartojamas Nemuno slėnio ir apylinkių reginys. Na, ir paskutinė kelionės stotelė – daugiau nei 400 metų istoriją skaičiuojanti Panemunės pilis, kurioje stovyklautojai turėjo galimybę apžiūrėti ekspozicijas, pasižiūrėti vaizdo įrašą ir pasiklausyti bendraamžio pasakojimo apie pilies atsiradimo istoriją, pastato unikalumą, paskirtį.

Grįždami namo, vaikai džiaugėsi įspūdžiais kupina diena ir nepaprasto grožio Lietuvos vietomis.

Pradinio ugdymo mokytoja Zinaida Kleivienė

Bendrinti: