gim_virselis1

Stovykla ,,KELIAUJANTYS LAIKU“ (3)

2023-06-15

Stovykla ,,KELIAUJANTYS LAIKU“

3 diena

Trečią stovyklos dieną stovyklautojai išsiruošė į tolimesnę kelionę – aplankė Trakų pilį, įsikūrusią Galvės ežero saloje. Pilis pastatyta kunigaikščių Kęstučio ir Vytauto iniciatyva XIV a. II pusėje – XV a. 1-ajame dešimtmetyje. Mokiniai pasidomėjo pilies atsiradimo istorija, pasigrožėjo gotikine architektūra, Galvės ežero kraštovaizdžiu. Vėliau nuvyko į Kernavę, kur pietiniame pakraštyje, Neries dešiniajame šlaite išsidėstę penki piliakalniai. Tai didžiausias Lietuvoje gynybinis piliakalnių kompleksas bei buvusio viduramžių miesto vieta. Smagiai pabėgioję piliakalnių teritorijoje ir skaniai papietavę gamtoje, su gera nuotaika grįžo namo.

Pradinio ugdymo mokytoja Danguolė Zubieliauskienė

Bendrinti: