Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

„STUDENTAS VIENAI DIENAI“

studentas_vienai_dienai_TV

Vilniaus universitete balandžio 8–12 dienomis vyks moksleiviams skirtas renginių ciklas „STUDENTAS VIENAI DIENAI

Paskaitose, laboratorijose ir praktiniuose užsiėmimuose moksleivių lauks Universiteto dėstytojai ir studentai, padės jiems vienai dienai tapti akademinės bendruomenės nariais ir sužinoti, ką reiškia studijuoti geriausiame šalies universitete. „Vilnius-Lithuania iGEM 2018“ komanda (iš prestižinio sintetinės biologijos konkurso IGEM (International Genetically Engineered Machine) kviečia į orientacines varžybas, o Mobilioji bioklasė – pamatyti DNR savo akimis.

Balandžio 9 d. 10.30 val. Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC) organizuojama paskaita, kurios metu moksleiviai bus supažindinti su bendrosiomis 2019 m. stojimo į Vilniaus universitetą taisyklėmis.

Paskaitų tvarkaraštis ir registracija:

https://www.vu.lt/kviecia/studentas-vienai-dienai

 

 

Atgal