gim_virselis1

STUDIJŲ IR KARJEROS MUGĖJE „AŠ EINU TEN, KUR MAN ĮDOMU- SĖKMĖS KELIU“

Šėtos gimnazijos IV ir II klasių mokiniai kovo 28 dieną dalyvavo Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos jau 11-ą kartą organizuotoje tradicinėje studijų ir karjeros mugėje „Aš einu ten, kur man įdomu- sėkmės keliu“. Jos metu universitetai ir kolegijos dalijosi kontaktais, mokiniai galėjo „pasimatuoti“ profesijas, išbandyti įvairias veiklas. Lankytojus stebino karinės technikos paroda. Renginio metu buvo organizuotas diskusijų klubas, kuriame pranešimus skaitė žymūs ukmergiškiai: Lina Baublienė (Ukmergės TVIC direktorė), Arnoldas Jonaitis (UAB „Apvalūs medžio gaminiai“ direktorius, Mindaugas Kasmauskis (UAB „Likmerė“ direktorius), Edvinas Kerza (LR Krašto apsaugos ministerijos viceministras). Būsimi studentai buvo išsamiai supažindinti su naujausiomis LAMA BPO taisyklėmis. Renginį užbaigė grupės G&G Sindikatas koncertas.

Specialioji pedagogė Loreta Kutrienė

 

Bendrinti: