Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Su daina ir šypsena iš konkurso

20221119_141724

2022-11-19

Džiaugiuosi ir didžiuojuosi savo nuostabiu Šėtos gimnazijos vaikų popchoru OBUOLIUKAI kolektyvu. Lapkričio 19 d. dalyvavome I respublikiniame vaikų vokalinės muzikos konkurse „Muzika ORE 2022“, kuris vyko Birštono kultūros centre ir nesvarbu, kad neparsivežėme prizinės vietos, man svarbu, kad vaikai džiaugiasi muzika ir geba scenoje muzikuoti. Mes jau laimėjome, nes dalyvavome be galo aukšto lygio konkurse ir grįžome namo pasisėmę pamokų, kaip pasiruošti kitiems konkursams. Vaikai labai stengėsi,o tai svarbiausia. Vaikai girdi muziką ir vienas kitą, pasitiki savo galiomis, mums yra gera būti drauge, kas gali būti svarbiau? Džiaugiamės kiekvienas, rankose laikydami padėkos raštus ir prisiminimo dovanėles.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

     

Blog Attachment
Atgal