gim_virselis1

Su džiugiomis akimirkomis iš festivalio VAIKYSTĖS ŠALYJE

2022-10-17

Šėtos gimnazijos vaikų popchoras OBUOLIUKAI spalio 15 d. dalyvavo V populiarios muzikos festivalyje „Vaikystės šalyje“, kuris vyko Naujosios Vilnios kultūros centre, Vilniuje. Kolektyvas OBUOLIUKAI didžiojoje scenoje yra buvę tik vieną kartą, tad šis festivalis pareikalavo daug jaudulio, nerimo bei atsakomybės, kad viskas pavyktu gerai ir, kad žiūrovas negailėtų plojimų. Koncertuoti tarp jau patyrusių ir gerai save jaučiančių kolektyvų scenoje tikrai iššūkis, tačiau tas pirmas kartas juk turi ateiti. Tai jis ir atėjo. Labai džiaugiuosi savo Šėtos gimnazijos dainorėliais, kurie atsakingai į tai pažvelgė ir savo pasirodymą atliko šauniai. Taip… plojimų ir gražių atsiliepimų taip pat sulaukėme, o vaikams tai yra labai svarbu. Su taurėmis rankose ir puikia nuotaika grįžome namo. Tad dabar belieka ruoštis konkursams, kurie jau čia pat. Lapkričio 5, 6, 7 dienomis vaikų popchoras OBUOLIUKAI išvyksta į tarptautinį konkursą „Baltic Voyage, kuris vyks kruiziniame laive Talinas-Švedija-Talinas.

Didžiausią ačiū tariame vaikų tėveliam už moralinį ir finansinį palaikymą festivaliuose ir konkursuose.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

 

Bendrinti: