Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

SU GERA NUOTAIKA IŠ FESTIVALIO „DZŪKIJOS ŽVAIGŽDUTĖS 2023“

20231202_211203

2023-12-02

Šėtos gimnazijos vaikų popchoras „Neklaužados” (3-5 kl. mokiniai) gruodžio 2 d. sudalyvavo XVII Alytaus miesto vaikų ir jaunimo vokalistų festivalyje „Dzūkijos žvaigždutės 2023″, kuris vyko Alytaus teatre. Kolektyvas atliko Alinos Dambrauskienės dainą „Jei turėčiau pingą“,  kuri ir parašyta būtent šiam kolektyvui. Nuoširdžiai dėkojame festivalio sumanytojai ir organizatoriai Raimondai Remeikienei už smagią, linksmą muzikinę šventę, dovanas ir festivalio finalą, kuriame teko ekspromtu sudainuoti ir man kartu su visais.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

 

Blog Attachment
Atgal