Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

SU GERA NUOTAIKA IŠ FESTIVALIO „ŽIEMOS MOZAIKA“

20231214_182944

2023-12-14

Gruodžio 14 d. Šėtos gimnazijos vaikų popchoras ,,Obuoliukai“ (2-3 kl.) ir vaikų popchoras ,,Neklaužados“ (3-5 kl.) dalyvavo respublikiniame menų festivalyje „Žiemos mozaika, kuris vyko Kėdainių šviesiojoje gimnazijoje. Šiltas, jaukus ir be galo žiemos dvasios pilnas  festivalis paliko visiems gerą nuotaiką ir džiaugsmą. Tiek  gražių dainų apie žiemą galima buvo išgirsti tik čia, Šviesiosios gimnazijos salėje. Dėkojame  festivalio organizatoriams už priėmimą, gerą garsą, jaukią aplinką ir dovanas.

Muzikos mokytoja Daiva Makutienė

 

Blog Attachment
Atgal