gim_virselis1

SUGRĮŽK Į MOKYKLĄ 2015

Jau tradiciškai kovo mėnesį Šėtos gimnazijoje vyksta renginys „Sugrįžk į mokyklą“. Tai projekto „Drąsinkime ateitį“ inicijuotos idėjos tęsinys.  Šio renginio tikslas – pakviesti prieš metus baigusius abiturientus į gimnaziją, kad jie papasakotų, kur įstojo bei mokosi, ką veikia; ar tuo džiaugiasi; ką patartų gimnazijoje dar besimokantiems.

Šiemet šis renginys įvyko jau penktą kartą, į gimnaziją sugrįžo 65-oji laida. Renginio  sumanytoja – mokytoja Vaida Kleivienė – organizavo  žaidimą,  kalbino sugrįžusius. Jai padėjo gimnazistai, kurie parengė dovaną – knygos skirtuką,  papasakojo apie renginius, vykusius mokykloje nuo 2014 metų rugsėjo pirmos, vaišino kava bei arbata.  Pasisakė mūsų gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius, pavaduotoja ugdymui Audronė Kvasnauskienė, mokytojos bei buvusių abiturientų auklėtoja Lena Chomenkienė. Visi pasisakymai buvo labai nuoširdūs. Patys įdomiausi žodžiai skambėjo iš grįžusiųjų lūpų. Kiekvienas iš jų pasakojo, į kokią mokyklą, kolegiją ar universitetą įstojo ir ar tuo patenkintas, ko palinkėtų mokiniams, kurie dar mokosi. Įdomu tai, kad dauguma jų linkėjo mokytis kuo daugiau, nes jaučia tam tikras žinių spragas besimokydami kitur.

Kiekvienas studentas apie šį renginį turėjo parašyti savo nuomonę, tad paskaitykite keletą jų.

Liveta (Šiaulių kolegijos studentė): „Man šis susitikimas labai lauktas renginys. Norėjau pabendrauti su klasės draugais, išgirsti jų įspūdžius, pasidalinti ir savo žiniomis, patirtimi. Visada smagu sugrįžti į mokyklą, o tokių susitikimų norėčiau kuo daugiau.“

Silvija ( KTU studentė): „Gyvenu puikiai, džiaugiuosi tuo, kad mokausi tai, kas man patinka. Sugrįžti visada smagu, o ypač ten, kur tavęs laukia.“

Mokykloje dar besimokantys gimnazistai taip pat pasidalino mintimis apie šį susitikimą. II klasės mokinė Evelina: „Renginys sukėlė daug emocijų. Jis  padėjo apsispręsti, kur noriu mokytis. Dar kartą supratau, jog sėkmingai ateičiai ir karjerai reikalingos pastangos.“

Taigi, galime tik pasidžiaugti, kad buvusieji gimnazistai mokosi ten, kur svajojo, randa laiko ir studentauti, ir studijuoti, o mes linkime jiems kuo didžiausios sėkmės !

Julija Kleivaitė, IV klasė


DSC_0280 DSC_0284 DSC_0287 DSC_0291 DSC_0308 DSC_0314

Bendrinti: