gim_virselis1

,,SUGRĮŽK Į MOKYKLĄ 2016“

Jau šešti metai iš eilės  Šėtos gimnazijoje organizuojamas renginys ,,Sugrįžk į mokyklą“, į kurį kviečiami praėjusių metų  abiturientai, mokytojai ir gimnazistai. Tai projekto „Drąsinkime ateitį“ inicijuotos idėjos tęsinys.

Balandžio 22 dienos popietę  papasakoti apie savo pasirinktą profesiją, atsakyti į susirinkusiųjų klausimus ir apžiūrėti gimnazijos sugrįžo dešimt 66 laidos abiturientų. Studentai, sėkmingai studijuojantys Kauno ir Panevėžio kolegijose, KTU, LSU, MRU, VDU,  džiaugėsi, kad teisingai pasirinko specialybę ir pripažino, jog mokykloje gautos žinios  jiems dabar labai  vertingos. Svečiai sėkmingu bei teigiamu pavyzdžiu padrąsino gimnazistus labiau pasitikėti savo jėgomis, siekti užsibrėžtų tikslų, nebijoti sunkumų, dalyvauti projektinėse veiklose,  ir, žinoma, mokytis, mokytis, mokytis. Gimnazijos mokytojams linkėjo išlikti reikliais, pastebėti kiekvieną mokinį, jo pomėgius.

Gimnazijos albume studentai rašė, kad laukė progos sugrįžti, siūlė tęsti tradiciją – organizuoti  tokius susitikimus.

 

 

Renginio sumanytoja ir organizatorė mokytoja Vaidutė Kleivienė

DSC_1266 DSC_1256 DSC_1239 DSC_1213 DSC_1198 DSC_1196

Bendrinti: