gim_virselis1

SUGRĮŽK Į MOKYKLĄ 2019

Gegužės 17 d. įvyko jau tradiciniu tapęs renginys ,,Sugrįžk į mokyklą 2019“. Laukėme sugrįžtančių 69 laidos abiturientų. Buvę mokiniai, dabar jau mūsų svečiai, dalijosi savo patirtimi, išgyvenimais – kaip sekasi mokytis, kur gyvena, ar patenkinti savo studijų pasirinkimu. Viena iš renginio organizatorių, matematikos mokytoja metodininkė Vaidutė Kleivienė, klausė buvusių mokinių, kokios mintys užplūdo paėmus į rankas brandos atestatą? Studentai pasakojo, kad jautė ir džiaugsmą, ir nerimą vienu metu. O kas toliau, kokį pasirinkti kelią?

Susitikime dalyvavę studentai patenkinti savo pasirinkimu, džiaugėsi įdomiomis studijomis, galimybe praktiką atlikti užsienio šalyse, nauja patirtimi išvykus iš tėvų namų ir gyvenant bendrabutyje. Buvę mokiniai akcentavo, kad studijuodami gavo pirmąsias savarankiškumo pamokas, pajuto didesnę atsakomybę už savo mokymosi pasiekimus bei paskaitų lankymą. Šnekučiuojantis prie arbatos puodelio, klausimų sugrįžusiems mokiniams turėjo buvusi klasės vadovė, buvę mokytojai ir Gimnazijos administracija. Buvę mokiniai tradiciškai savo mintis ir linkėjimus užrašė knygoje.

Linkime mūsų mokiniams eiti drąsiai pasirinktu keliu, tegul išsipildo jų svajonės.

 

                                                            Ilona Jakienė, vyresnioji socialinė pedagogė

 

Bendrinti: