Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Susitikimas, atveriantis galimybes savanorystei

MicrosoftTeams-image (18)

2022-10-20

Šėtos gimnazija prisijungė prie Kėdainių rajono mokinių tarybos organizuojamo projekto „Jaunimas jaunimui“, kurio metu pristatomos jaunimo organizacijos bei savanorystės galimybės Kėdainiuose ir Kėdainių rajone.

Justina Koriznaitė, Kėdainių jaunimo reikalų koordinatorė, ir Kamilė Draudvilaitė, KRMT pirmininkė, Gimnazijoje lankėsi spalio 20 d. Susitikimo su I–III kl. mokiniais metu viešnios ne tik pristatė Kėdainių jaunimo organizacijas, bet ir papasakojo apie savanorystės galimybes Kėdainiuose ir Kėdainių rajone bei jaunimo politikos įgyvendinimą savivaldybėje.

Dėkojame už bendradarbiavimą bei prisidėjimą prie Gimnazijos jaunimo aktyvumo skatinimo!

Vaidutė Kleivienė, NŠ organizatorė

Blog Attachment
Atgal