Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

SUSITIKIMAS SU 67 LAIDOS ABITURIENTAIS

Balandžio 7d. gimnazijoje vyko renginys „Sugrįžk į mokyklą”, kuriame dalyvavo 67 laidos abiturientai. Jiems buvo pristatyta, kas vyko šiais metais gimnazijoje.  Sveikinimo žodį tarė gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius ir buvusi abiturientų auklėtoja, biologijos mokytoja Irena Ragožienė. Svečiai pasakojo, kaip sekėsi per šiuos metus, kur mokosi, su kokiais išbandymais teko susidurti, davė keletą patarimų būsimiems studentams. Po diskusijos tradiciškai  buvę abiturientai į albumą įrašė palinkėjimus gimnazijos bendruomenei, vaišinosi arbata, bendravo su gimnazijos mokiniais bei mokytojais.

 

IV klasės mokinė Raminta Čiplytė

DSC_0185 DSC_0186 DSC_0189 DSC_0193 DSC_0199 DSC_0200

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal