gim_virselis1

SUSITIKIMAS SU 68-OS LAIDOS ABITURIENTAIS

Balandžio 27 dienos popietę Gimnazijoje vyko tradicinis renginys ,,Sugrįžk į mokyklą“. Kaip pavasariniai paukščiai namo sugrįžo 68-os laidos abiturientai: Karolina Jociūtė, Laura Banelytė, Karolina Ramanauskaitė, Raminta Čiplytė, Viktorija Kurlinkutė, Žilvinas Abasevičius. Svečiai į renginį susirinkusiems mokiniams ir mokytojams pasakojo, jog šiuo metu sėkmingai studijuoja, dirba, ieško sau labiausiai patinkančios veiklos, planuoja ir svajoja. Pasak sugrįžusių, mokykloje įgytos žinios, įgyta patirtis praverčia mokantis ir dirbant. Svečiai sėkmingu bei teigiamu pavyzdžiu padrąsino mokinius siekti užsibrėžtų tikslų, labiau pasitikėti savo jėgomis, aktyviai dalyvauti mokyklos gyvenime, nebijoti sunkumų, mažais žingsneliais bandyti baimes įveikti, o Gimnazijos mokytojams palinkėjo išlikti reikliems, daugiau dėmesio skirti ugdant mokinių savarankiškumą, atsakomybę, pagarbą vyresniems.

Į atsiminimų-palinkėjimų albumą sugrįžusieji parašė: ,,džiaugiuosi savo mokykla, kuri švyti laime, draugams linkiu siekti savo svajonių ir tikslų“, ,,labai smagu sugrįžti, prisiminti, pamatyti brangius draugus“, ,,prisimenu, kaip buvo smagu mokykloje, noriu sugrįžti į tą ramų gyvenimą”, ,,laukiau susitikimo, nes norėjau pasidalinti prisiminimais, sužinoti, kas naujo mokykloje“, „linkiu mokyklai išugdyti pačius geriausius žmones, kurie toliau kurtų mūsų nuostabios mokyklos istoriją“.

Padėkojome svečiams, prisiminimui įteikėme atminimo dovanėles.

 

Renginio organizatorė, mokytoja Vaidutė Kleivienė

 

Bendrinti: