Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

SUSITIKIMAS SU AMERICAN ENGLISH SCHOOL ATSTOVAIS

Kovo 20 dieną Šėtos gimnazijoje lankėsi AMES atstovai. Jie III klasės gimnazistams pateikė informaciją apie galimybę laikyti keturių lygių (Level 2, Level 3, Level 4, Level 5) tarptautinį PTE (Pearson Test of English) egzaminą vietoj valstybinio anglų kalbos egzamino. Mokiniai buvo supažindinti su PTE egzamino turiniu bei laikymo sąlygomis. Informacija apie PTE egzaminus moksleiviams buvo aktuali, įdomi ir naudinga.

13023566_1029401397141087_949608640_n

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal