gim_virselis1

SUSITIKIMAS SU ATSTOVAIS IŠ KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITETO

Balandžio 29 d. II–IV klasių mokiniai dalyvavo susitikime su Kauno technologijos universiteto atstovais. Svečiai pristatė KTU studijų programas: vykdomos inžinerijos, technologijų, fizinių, humanitarinių, socialinių mokslų ir menų krypčių studijas ir mokslinius tyrimus. Universitete vykdomos bakalauro, magistro ar daktaro laipsnį suteikiančios studijų programos. Svečiai pademonstravo įdomius chemijos bandymus. Mokiniams, teisingai įvardijusiems reakcijose dalyvaujančias ir susidarančias chemines medžiagas, padovanojo atminimo dovanėles.

Susidomėję mokiniai papildomos informacijos gali rasti KTU internetinėje svetainėje, socialiniame tinkle www.facebook.com/ktu.ctf ar nuvykę adresu: Radvilėnų pl. 19, Kaunas.

 

Ilona Jakienė, vyresnioji socialinė pedagogė

Bendrinti: