Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

SUSITIKIMAS SU BŪSIMŲJŲ PIRMOKŲ TĖVELIAIS

Gegužės 19 dieną mus, gimnazijos mokytojas Zinaidą Kleivienę ir Audronę Kvasnauskienę, šiltai sutiko Šėtos socialinio centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ijola Petrauskienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jolanta Vacebienė bei ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Gražina Dranseikienė.

Darželio grupėje mūsų laukė būsimųjų pirmokų tėveliai. Mokytoja Zinaida papasakojo tėveliams apie gyvenimą gimnazijoje, netradicines šventes, pamokas, išvykas, susitikimus, sportines varžybas, bendras tėvelių ir vaikų šventes. Tėveliai domėjosi mokinių uniformomis, atvykimu į gimnaziją, kokių priemonių reikia pirmokui.

Mokytoja Zinaida pakvietė atvykti į būsimųjų pirmokų mokyklėlę birželio mėnesį.

Laukiame naujų mokinių, mūsų gimnazijos bendruomenės narių.


Mokytojos Zinaida Kleivienė, Audronė Kvasnauskienė


DSC00651

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal