gim_virselis1

SUSITIKIMAS SU KĖDAINIŲ POLICIJOS BENDRUOMENĖS PAREIGŪNAIS

Kovo 28 d. 7 klasės mokiniai susitiko su Kėdainių policijos komisariato bendruomenės pareigūnėmis: buvo aptariama tema – nepilnamečių atsakomybė dėl svetimo turto gadinimo bei neteisėto turto pasisavinimo. Taip pat kalbėta apie mokinių elgesio taisyklių laikymąsi pamokų metu. Mokiniams pareigūnės pasakojo apie atliekamą prevencinį darbą su bendruomene, supažindino mokinius su administracine, baudžiamąja bei drausmine atsakomybe: nuo kokio amžiaus bei kokia gali būti taikoma nuobauda nepilnamečiams ir jų tėvams.Pareigūnės akcentavo, kad visiems mokiniams svarbu žinoti ne tik savo teises, bet ir vykdyti savo pareigas: mokytis, laikytis gimnazijoje nustatytų elgesio taisyklių, gerbti mokytojus bei visus gimnazijos bendruomenės narius.

 

                                                                          Socialinė pedagogė Ilona Jakienė

DSC00124 DSC00125 DSC00127 DSC00129 DSC00130 DSC00132 DSC00133

Bendrinti: