gim_virselis1

SUSITIKIMAS SU MIKE PŪKUOTUKU

Sausio 12 dieną visas būrys gabiausių 1 – 5 klasių mokinių sugūžėjo į Šiaulių dramos teatrą.

Susėdome ir laukėme susitikimo su nuostabiuoju Mike Pūkuotuku bei jo draugais. Mikę, jo draugus – Paršelį, Triušį, Tigrą, Asiliuką Nulėpausį ir išmintingąją Pelėdą pamatėme prie didžiulės eglės, girioje.

Klausėmės linksmų Mikės eiliuotų dainelių, pasakojimų ir pasikalbėjimų, smagių, šmaikščių posakių, kurie autoriaus A. A. Milno sukurti prieš 80 metų, ir dabar džiugina, pamoko, primena mums mūsų draugus ar pažįstamus.

Nors Mikę Pūkuotuką žino visi vaikai, mokytojos, mamos ir net močiutės, tačiau vaikų akys  po spektaklio spindėjo džiaugsmu . Autoriaus sukurti  veikėjai tikrai pradžiugino ir buvo gaila, kad spektaklis taip greit baigėsi.

 Grįždami namo ir aptardami patirtus įspūdžius, pastebėjome netoli Šeduvos stovintį malūną. Ir kaip gi neužsukti? Visi drauge pravėrėme paslaptingas malūno duris, apžiūrėjome interjerą, susėdome. Vieni išgėrėme arbatos, kiti – sulčių ar kavos, užsisakėme  ledų, saldumynų.

Bendraudami kavinėje visi džiaugėmės, kad smagu  mums patiems, kai mokaisi gerai ir malonu, kad gerai besimokančius  pastebi gimnazijoje.

Išvyka į spektaklį  buvo skirta gerai ir labai gerai besimokantiems mokiniams.

 

Mokinių mintis užrašė juos lydėjusios mokytojos Giedrė ir Danguolė.

 

2014-01-12-0195

Bendrinti: