gim_virselis1

SUSITIKIMAS SU ,,MISIJA SIBIRAS 2016” DALYVIAIS

Praėjusią vasarą 16 jaunų žmonių vyko į Igarką, kur 1948 metais buvo ištremta daugiau nei 5 tūkstančiai lietuvių. Tai vienos didžiausių lietuvių kapaviečių buvusios SSRS teritorijoje. Sausio 16 dieną į mūsų gimnaziją atvyko du projekto „Misija Sibiras“ dalyviai, tai Karolis ir Ignas. Projekto dalyviai pristatė šios organizacijos veiklą mūsų gimnazistams, papasakojo apie Igarkoje sutiktus lietuvius ir tai, ką jie patys sužinojo ir pamatė būdami ten. „Šis projektas akcentuoja, kad Lietuvos jaunimas yra pilietiškas“,- sakė Karolis. Jau 11 metų ekspedicijas organizuojantis projektas pritraukia labai daug jaunų žmonių. Surengta net 15 ekspedicijų, kurių metu buvo surastos ir sutvarkytos senos kapavietės. Šiuo metu „Misija Sibiras“ organizuoja pristatymus mokyklose, universitetuose, bendruomenių centruose, eksponuoja šimtus jaunimo ekspedicijų fotografijų parodų.

Dėkojame už puikų šio projekto pristatymą ir tikimės, kad dar jų sulauksime ateityje.

IIa klasės mokinė Viktorija Kulytė

Bendrinti: