Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

SUSITIKIMAS SU TIBERIADOS VIENUOLIU

20190411_081007

Mūsų gimnazijoje balandžio 11d. apsilankė Tiberiados vienuolyno brolis – kunigas Egidijus. Svečias susitiko su gimnazine I klase ir 3-6 klasių mokiniais. Susitikimo metu vienuolis Egidijus pasakojo apie vienuolyno atsiradimą, dalinosi savo pašaukimo misija. Kvietė mokinius nepamiršti ir kiekvieną dieną melstis, mokė kaip tai daryti. Diskutavo su mokiniais tikėjimo klausimais. Kiekvienas mokinys galėjo užduoti vienuoliui klausimų, daugelis pasinaudojo šia proga.

Susitikimas baigėsi kvietimu atvykti pas Tiberiados brolius į Baltriškes. Planuojame vasaros pradžioje nuvykti pas vienuolius.

 

Lina Vaicekauskaitė,

dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja

 

Blog Attachment
Atgal