Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

Suteikta „Erasmus“ programos akreditacija Šėtos gimnazijai

Nuotrauka atsisveikinimui prie gimnazijos

2023-02-13

Šiomis dienomis Šėtos gimnaziją pasiekė džiugi žinia: gimnazijai suteikta „Erasmus“ akreditacija.
Ką tai mums reiškia?
Tai reiškia, kad autoritetinga akreditavimo komisija Švietimo mainų paramos fonde, kuris administruoja Europos Sąjungos Komisijos Erasmus+ programos projektus Lietuvoje, pripažino, kad mūsų parengtas Erasmus planas ir tarptautinio bendradarbiavimo veikla yra kokybiška ir atitinka standartus.
Turime kuo didžiuotis.
Ką tik baigti 2 dideli Erasmus+ programos projektai.
„Evolving Europe“ projektas buvo vykdomas 2 metus. Bendradarbiauta su Ispanijos, Airijos, Vokietijos ir Norvegijos mokyklų mokiniais ir mokytojais įvairiomis Europos istorijos temomis. Dalyvavo 40 mūsų mokinių, 10 mokytojų. Įvyko 5 susitikimai, priėmėme svečius ir savo gimnazijoje. Dėl pandemijos 3 susitikimai įvyko nuotoliniu būdu. Į projektą įtraukta visa bendruomenė. Šėtos mokiniai mokosi būti aktyvūs ir smalsūs.
Baigtas vykdyti ir mokytojų tobulinimuisi skirtas projektas „Mokomės mokinių ir bendruomenės labui“. Į kvalifikacijos kursus Slovėnijoje, Kroatijoje, Latvijoje, Ispanijoje buvo išvykę 11 mokytojų. Mokytojai savo patirtis taiko kasdieniame darbe su mokiniais.
Šios bendruomenės patirtys ir noras mokytis, patirti naujų įspūdžių leido parengti kokybišką Erasmus planą, gimnazijos strateginį planą papildyti tarptautiškumo aspektu.
Šiuo metu rengiamės naujiems programos projektų konkursams jau naudodamiesi akreditacijos privalumais.
Tai reiškia, kad turėsime naujų galimybių ir naujų patirčių, geriau pažinsime pasaulį ir sėkmingiau kursime savo ir Lietuvos ateitį.

Antanida Likšienė

Nuotraukose: akreditacijos pažymėjimas ir prisiminimas iš projekto „Evolving Europe“ partnerių susitikimo Šėtoje.

Blog Attachment
Atgal