gim_virselis1

,,Šv. Kalėdų belaukiant“

Gruodžio 22 dieną gimnazijoje vyko renginys-nakvynė ,,Šv. Kalėdų belaukiant“. Mokiniai turėjo galimybę sudalyvauti treniruočių naktyje, kurią vedė Simona Skorupskienė. Lazerių, prožektorių ir muzikos apsupty vyko ištvermės reikalaujanti treniruotė. Pasportavę mokiniai jėgas atgavo valgydami picas ir mėgaudamiesi gaiviaisiais gėrimais. O šiek tiek pailsėję dalyvavo įvairiuose užsiėmimuose, kuriuos vedė aktorius Raimondas Klezys. Užsiėmimų metu mokiniai daug bendravo, atliko kūrybines užduotis, bandė pažinti save ir kitus. Nakčiai įsibėgėjant, prasidėjo gimnazistų tarybos organizuotos veiklos: kalėdinio filmo peržiūra, sportiniai bei kūrybiniai užsiėmimai. O kas norėjo pailsėti ir ramiai praleisti laiką, tam buvo skirta atskira patalpa, kurioje mokiniai žaidė stalo žaidimus ir smagiai bendravo tarpusavyje. Kūrybiniuose užsiėmimuose mokiniai kūrė kalėdinius sveikinimus, eilėraščius, piešė. Po įvairiausių veiklų vyko ramybės metas. Pakylėtomis šventinėmis nuotaikomis praleidę įdomiausią naktį mokykloje mokiniai ryte išvyko namo smagiai praleidę laiką, susiradę naujų draugų ir sukūrę gražių prisiminimų.
Psichologė, gimnazistų tarybos kuratorė Ugnė Chalidorienė
Bendrinti: