Saulėtą gegužės 25-osios rytą II klasės mokiniai su klasės vadove vyko į buvusią Kopūstėlių raketinę bazę, kurioje įsikūręs istorinis klubas „Miško broliai“ autentiškai ir interaktyviai pristato Lietuvos partizaninio judėjimo istoriją II-ojo pasaulinio karo ir pokario metu. Mokiniai turėjo ekskursiją po teritoriją ir pamatė buvusius bei išlikusius karinius objektus, sužinojo kaip veikė partizaninis judėjimas ir su kokiais iššūkiais susidūrė jo dalyviai, taip pat apsilankė teritorijoje esančiame muziejuje. Šis apsilankymas ir patirtis prisideda prie jaunų žmonių vertybių formavimo, pilietiškumo ir patriotizmo puoselėjimo. Dėkojame parteriui – Šėtos kultūros centro direktorei Eglei bei renginių organizatorei Ramunei už bendradarbiamą ir kultūrinę išvyką.
II kl. vadovė Vaida

