Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

SVEČIUOSE PAS SENELIUS…

47579888_875217159347852_8249073347300687872_o

 

Adventas – krikščionių religijoje laikotarpis, pažymintis laiką iki Jėzaus gimimo. Tai laikas, skirtas pabendrauti su artimaisiais, su visais susitaikyti, susikaupti, skleisti ramybę ir gerumą. Daugelis šio meto tradicijų atkeliavo iš žilos senovės, kaip ir Advento vainiko pynimas. Šiais metais Adventas prasidėjo gruodžio 2 dieną. Prieš prasidedant šiam laikotarpiui, lapkričio 29 dieną, Gimnazijos I klasės mokinės kartu su dailės mokytoja Gintare aplankė Šėtos socialinio centro senelius ir kartu kūrė Advento vainikus. Drauge besidarbuodamos spėjo ir prisiminimais pasidalinti, ir arbatos puodelį su mergaičių atneštu pyragu paskanauti. Džiaugiamės, kad sukurti vainikai papuoš socialinio centro erdves ir seneliams Kalėdų laukimas bus šiltas bei jaukus.

Mokytoja Gintarė

 

      

 

Blog Attachment
Atgal