gim_virselis1

SVEIKATINGUMO IR SPORTO DIENA „SVEIKOS GYVENSENOS KARUSELĖ“

Šėtos gimnazijos stovyklautojai siunčia jums šiltas šypsenas ir dalinasi nuostabiais įspūdžiais iš sveikatingumo ir sporto dienos „Sveikos gyvensenos karuselė“. 

Rytą pradėjome ruošdami salotas ir gaivų desertą. Salotoms naudojome įvarius žalumynus (salotų lapus, svogūnus, agurkus, pomidorus), vynuoges, kepintas saulėgrąžas, vištieną, duonos skrebučius. Vaikai liko maloniai nustebinti „seselės“ receptu. Saldžiajam desertui naudojome dribsnius su riešutais ir džiovintomis uogomis, jogurtą, vaisius, šokoladą. Mokytoja Gintarė ir vėl nustebino mus išmone ir atsidavimu. Atsigaivinom aviečių kompotu. Stalo „uogyte“ tapo nuostabios lauko gėlės. Juk viskas yra svarbu!

Sotūs ir laimingi susikaupėme ir išbandėme neįtikėtinai įdomią ir naudingą priemonę „Įvertink riziką“. Mokymo programos šūkis – „Sustok akimirką! Akimirka gali pakeisti tavo gyvenimą!”.  Užsiėmime orientuojamės  ne į draudimą, o į mokymąsi  apmąstyti rizikingą elgesį.

Po pietų atėjo laikas atsipūsti ir pajudėti. Tam pasitelkėme komandinius žaidimus, spalvotas netradicines sporto priemones, vandens balionus, muilo burbulus. Energingai pajudėjus skanavome tikrų tikriausios kareiviškos košės, gamintos ant laužo. Ją virėme iš žirnių, perinių kruopų, morkų bei mėsytės. Už šį patiekalą dėkojame mokytojai Elonai, kuri yra šios srities profesionalė. Kviečiame susipažinti su akimirkomis iš puikios, aktyvios ir labai sočios dienos J

Simona Skorupskienė

Sveikatos priežiūros specialistė

DSC_1118 DSC_1123 DSC_1132 DSC_121838 DSC_121949 DSC_122336 elona

 

Bendrinti: