gim_virselis1

SVEIKATINIMO DIENA GIMNAZIJOJE

Rugsėjo 27 dieną Šėtos gimnazijoje vyko jau tradicine tapusi Sveikatinimo diena, kuri šį kartą buvo pavadinta „Sveikatos kodu“. Veiklas organizavo tiksliųjų ir gamtos mokslų metodinės grupės mokytojos, kurioms talkino ir kiti gimnazijos bendruomenės nariai. 5-III kl. mokiniai pasirinko įvairias veiklas, susijusias su sveikos gyvensenos, aktyvaus poilsio, sveikos mitybos skatinimu, savęs pažinimu ir tobulinimu.

Dieną pradėjome bendra mankšta lauke, kur nuo pat ryto švietė saulė ir žadėjo puikią dieną. Po to dalyviai skirtingose grupėse galėjo degustuoti žolelių arbatas, dalyvauti figūrinio važiavimo dviračiais konkurse, asmens higienos pamokėlėje, pokalbyje-diskusijoje apie laisvalaikį, pasitikrinti sveikos gyvensenos žinias, kurti „Sveikatos kodą“, plakatus apie vaistažoles. Klasės, padedamos klasės vadovo, sukūrė miego ir poilsio receptus, kuriais galės naudotis visus mokslo metus. Naudojimosi lauko treniruokliais mokymus ir Rato treniruotes vedė Kėdainių visuomenės sveikatos biuro specialistės Sonata Aleknaitė ir Julija Kleivaitė, kurioms tariame nuoširdų ačiū už pagalbą ir bendradarbiavimą.

Tą pačią dieną vyko ir protmūšis „Tyrėjų naktis“, kuriame nugalėtojais tapo 8 ir I gimnazinė klasės.

Sveikatinimo dieną užbaigėme Solidarumo bėgimu, kuris gimnazijoje organizuojamas kiekvienais metais. Jo metu surinktos lėšos skiriamos Lietuvos ir Ukrainos vaikams, kuriems reikia pagalbos. Po bėgimo visi dalyviai galėjo pasivaišinti pagamintomis sveikuolių salotomis ir 8 klasės mergaičių iškeptais sveikuolių pyragais, pasivaišinti arbata.

Tiksliųjų ir gamtos mokslų metodinės grupės pirmininkė,

informacinių technologijų mokytoja Vijolė Glebauskienė

 

Bendrinti: