gim_virselis1

SVEIKATINIMO DIENA, SKIRTA GIMNAZIJOS 100-IUI PAMINĖTI

Spalio 16 dieną gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo Sveikatinimo diena, skirta gimnazijos 100-mečiui paminėti. Visą Gimnazijos bendruomenę pasveikino direktorius Mindaugas Danilevičius. Įspūdingos skulptūros „Obelis“ atidengimas visus nuteikė šventiškai. Neatsitiktinai ir veiklų tema pasirinkta „Obuolys“.

Šią dieną veikė 10 įvairių veiklų stotelių, kurias vaikai patys galėjo pasirinkti ir jose dalyvauti: „Obuolio“ teatro studija, „Obuoliuko kepyklėlė“, „Muzikinio obuolio“ studija, „Obuolys nuo obels“, gamtinių medžiagų laboratorija, figūrinio važiavimo stotelė ir t.t. Pasirinkę veiklą „Sveika ir graži aplinka“ mokiniai tvarkė gimnazijos aplinką, džiaugėsi puikiu oru. Taip pat savo žinias galėjo išbandyti protmūšyje, pastatyti aukščiausią obuolių piramidę, iš gamtinių medžiagų pagaminti įvairiaspalvius obuoliukus, kurti tekstus gimnazijos šimtmečiui paminėti.

Netradicinės dienos veiklas vainikavo pačių gimnazistų iškeptas gardus obuolių pyragas, kurio užteko visiems, parodytas spektakliukas bei sukurta skambi daina.

Ačiū mokytojai Vijolei Glebauskienei už puikiai organizuotą dieną.

Vaida Klevinienė, biologijos mokytoja

Bendrinti: