gim_virselis1

Sveikatinimo dienos akimirkos

Spalio 14 d.  1-4 ir 5-III klasių  mokiniai dalyvavo netradicinėje sveikatinimo dienoje. 5-III kl. mokiniai savo dalykines žinias ir įgūdžius tobulino 5 veiklose: ,,Dienos receptų knyga“, ,,Sveikas maistas – sveikas vaikas“, ,,Rudens kraitė“, ,,Valanda su gamta“, ,,Pirmoji pagalba“. Užsiėmimų  metu  mokiniai spėjo sudalyvauti ir  Kahoot žaidime, kurį organizavo gamtos/biologijos mokytoja Vaida.  Tuo pat  metu  pradinukai   mankštinosi, vaišinosi savo suneštais vaisiais ir daržovėmis, piešė, vaidino,  kalbėjo apie vaisių ir daržovių naudą organizmui.

Tam, kad būtume sveiki, reikia apie tai galvoti kiekvieną dieną, o mokiniams kartoti, kas yra naudinga mūsų organizmui, kad būtume žvalūs ir nesirgtume. Dienos rėžimas, sveika ir subalansuota mityba, laisvalaikis gryname ore, mankštos ar sporto užsiėmimai, TV ir telefono laiko limitas, pozityvumas, mėgstama veikla –  rodos, tiek nedaug, kad būtume sveiki.

Būkime sveiki.

Bendrinti: