Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

SVEIKI ATVYKĘ Į ATSAKOMYBĖS ŠALĮ

IMG_5392

Kovo 7 d. 5-8 klasių mokiniai dalyvavo susitikime su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių r. policijos komisariato vyriausiąja tyrėja – bendruomenės pareigūne Aušra Mickevičiene. Viešnia pasakojo mokiniams apie vaikų saugų elgesį internete, mokykloje, namuose, leidžiant laisvalaikį su draugais. Pareigūnė mokinius supažindino su atsakomybės rūšimis, paaiškino kuo jos skiriasi. Pareigūnė akcentavo, kad nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės ir palinkėjo mokiniams tiek namuose, tiek mokykloje elgtis saugiai ir atsakingai.

 

Ilona Jakienė, vyresnioji socialinė pedagogė

 

Blog Attachment
Atgal