Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

SVEIKI, SULAUKĘ NAUJŲJŲ 2015 METŲ

 GRAŽIŲ JUMS ATEINANČIŲ METŲ

 KTU matematikos ir gamtos mokslų fakultetas jau 26-ąjį kartą rengia Respublikinį  prof. J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursas ir sausio 31 dieną kviečia 9-12 klasių vidurinių mokyklų ir gimnazijų moksleivius atvykti į KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultetą (Elektronikos rūmai. Studentų g. 50, Kaunas). 

 Profesoriaus J.Matulionio konkursas iš kitų matematikos renginių ir olimpiadų išsiskiria savo demokratiškumu – jame gali dalyvauti visi panorėję, nėra jokios išankstinės atrankos registracijos, nebūtina mokytojų palyda. Dešimt geriausiai pasirodžiusiųjų gali būti siunčiami į respublikinę jaunųjų matematikų olimpiadą. O laimėjimai pastarojoje atveria kelius į pasaulinius jaunųjų matematikų konkursus. Šiemet konkurso organizatoriai žada geriausiai pasirodžiusiems jauniesiems matematikams ypatingus prizus.

J. Matulionio konkursui skelbimas

Blog Attachment

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal