gim_virselis1

SVEIKI, SULAUKĘ NAUJŲJŲ 2015 METŲ

 GRAŽIŲ JUMS ATEINANČIŲ METŲ

 KTU matematikos ir gamtos mokslų fakultetas jau 26-ąjį kartą rengia Respublikinį  prof. J. Matulionio jaunųjų matematikų konkursas ir sausio 31 dieną kviečia 9-12 klasių vidurinių mokyklų ir gimnazijų moksleivius atvykti į KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultetą (Elektronikos rūmai. Studentų g. 50, Kaunas). 

 Profesoriaus J.Matulionio konkursas iš kitų matematikos renginių ir olimpiadų išsiskiria savo demokratiškumu – jame gali dalyvauti visi panorėję, nėra jokios išankstinės atrankos registracijos, nebūtina mokytojų palyda. Dešimt geriausiai pasirodžiusiųjų gali būti siunčiami į respublikinę jaunųjų matematikų olimpiadą. O laimėjimai pastarojoje atveria kelius į pasaulinius jaunųjų matematikų konkursus. Šiemet konkurso organizatoriai žada geriausiai pasirodžiusiems jauniesiems matematikams ypatingus prizus.

J. Matulionio konkursui skelbimas

Bendrinti: