Sveikiname!

Vaikinų komandą, Kėdainių rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybose laimėjus III vietą!
 Sveikiname Eloną Nagevičienę ir Aurimą Skinulį – mokinius ruošusius mokytojus!

Bendrinti:
Skip to content