Sveikiname! Didžiuojamės!

Merginų komandą, Kėdainių rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybose iškovojusią I vietą!

Didžiuojamės jūsų atkaklumu, ryžtu ir puikiais sportiniais pasiekimais. Linkime ir toliau siekti aukščiausių rezultatų bei naujų pergalių!

Sveikiname Eloną Nagevičienę ir Aurimą Skinulį -mokytojus, prisidėjusius prie puikaus komandos pasirodymo ir pasiektos pergalės!

Bendrinti:
Skip to content