gim_virselis1

,,SVEIKUOLIŲ-ŠAUNUOLIŲ“ KONKURSO PRIZU – ,,SVEIKATIADOS“ VASAROS STOVYKLA VISAI KLASEI – DŽIAUGIASI ŠĖTOS GIMNAZIJOS 6-OKAI!

Nuo pat rugsėjo mėnesio vykstantis sveikatingiausios Lietuvos klasės konkursas baigėsi. Daugiau nei 100 klasių kovojo dėl nugalėtojų titulo bei pagrindinio prizo – kelialapio į „Sveikatiados” vasaros stovyklą.

Dalyviai savo kelionę pradėjo išbandydami jėgas „Sveikatiados” žinių mūšiuose bei demonstravo protą ir sumanumą sveikos gyvensenos srityje. Dauguma moksleivių sėkmingai sprendė sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo galvosūkius.

Įveikę žinių iššūkį „Sveikatiados” projekto nariai gavo specialią – kūrybinę užduotį. Antrojo etapo dalyviams reikėjo sukurti sveikuolišką estafetę bei kuo aiškiau ir originaliau ją pristatyti  Pagrindiniai vertinimo kriterijai buvo šie: estafetė turėjo būti kuo išradingesnė ir originalesnė.Savo sukurtą sveikuolišką kliūčių ruožą reikėjo pateikti kuo aiškiau, pirmenybę gavo tų estafečių autoriai, kurie į veiklą įtraukė ne vien savo klasės draugus, bet ir mokytojus bei tėvelius. Mūsų 6 b klasei šios užduotys buvo įdomios ir jas kuo pui9kiausiai atlikome. Todėl labai apsidžiaugėme, kai buvome pakviesti į finalą.

„Sveikuolių-šaunuolių konkurso finalas įvyko balandžio 25 d. Vilniaus Vingio parke. Jame dalyvauti buvo pakviestos 7 klasės iš Kretingos, Vilniaus, Lazdijų, Šiaulių, Telšių, Pasvalio rajonų ir iš Šėtos mūsų 6 b klasė.

Į Vilnių važiavo  visa mūsų 6b klasė. Vingio parke mūsų laukė daug įvairios veiklos. Dalis mokinių tęsė kovą dėl sveikatingiausios klasės titulo, tuo metu kiti  mokiniai pramogavo  „Sveikatiados“ užsiėmimų slėnyje.

Lobio ieškojimo varžyboms išsirinkome  6 mokinius. Dauguma jų yra gimnazijos turizmo būrelio nariai, jau 3 kartus šiais metais laimėję prizines vietas šalies turizmo technikos varžybose, tad lengvai perprato žaidimo taisykles. Kiekvienas paslėptas lobis turėjo savo koordinates, o jį surasti padėjo GPS prietaisas, kurį davė varžybų organizatoriai, ir išmokė jais naudotis. Kiekvienas lobis turėjo užuominą, leisiančią greičiau jį aptikti. Šis lobių medžioklės žaidimas yra paremtas visame pasaulyje paplitusiu Geocaching metodu.

Kiti mokiniai galėjo išbandyti savo jėgas prie stalo futbolo stalo, žaisti futboliuką, diskgolfą, pentankę, įveikti keletą iš „Sveikatiados“ dalyvių sukurtų estafečių, pademonstruoti savo gebėjimus įvairiuose žaidimuose, šokių užsiėmimuose ir laimėti įvairiausių suvenyrų su Sveikatiados logotipu: apyrankių, ženkliukų, CD diskų, raktų pakabukų, kuriais vaikai labai džiaugėsi ir noriai dalinosi su mažiau aktyviais bendraklasiais.

„Sveikuolių-šaunuolių“ finalo metu pažymėjome ir tarptautinę šokio dieną, kuri švenčiama balandžio 29-ąją. Teko atlikti „namų darbus“ – pasimokyti „Sveikatiados“ flashmobo judesių.

Šokių judesius tobulinome ir finalo dieną vykusių užsiėmimų metu su „Showmakers akamedijos“ šokėjais. Jie mums gyvai pademonstravo šį šokį ir padėjo išmokti jį. Susitikimui artėjant prie pabaigos, visi „Sveikatiados“ dalyviai kartu atliko  flashmobo šokį.

Taip linksmai  sulaukėme ir lobio ieškojimo varžybų rezultatų. Sveikuolių-šaunuolių“ konkurso nugalėtojais buvo paskelbtos net 2 klasės. Tai Šėtos gimnazijos 6 b klasė ir Kretingos rajono Grūšlaukės pagrindinės mokyklos mokiniai.

Abi šios klasės iškovojo 5 dienų kelialapius visai klasei į vasaros ,,Sveikatiados“ stovyklą Panevėžio rajone  birželio mėnesį!

Supratome vieną svarbią tiesą- sveikai gyventi yra smagu!

 

 

6 b klasės auklėtoja Elona Nagevičienė

 

 

DSCF9313 DSCF9319 DSCF9323 DSCF9326 DSCF9333 DSCF9335 DSCF9348 DSCF9386 DSCF9396 DSCF9400 DSCF9409 DSCF9415 DSCF9421 DSCF9422 DSCF9423 DSCF9424 DSCF9433

Bendrinti: