gim_virselis1

ŠVENTĖ „AŠ ESU ŠAUNUS PIRMOKAS“

Praėjo šimtas dienų mokykloje. Kuo galime pasidžiaugti? Kas nuveikta, išmokta?

Norėdami įtvirtinti gerą pradžią mokykloje, kartu su tėveliais ir mokytoja pirmokai surengė šventę „Aš esu šaunus pirmokas“. Šventės metu deklamavo išmoktus eilėraštukus, dainavo, šoko.

Penktokės-Reda, Akvilė, Simona, Vestina, Karolina, Glorija, Ernesta- pirmokus pasveikino daina ir surengė „Proto mūšį“. Keturios pirmokų komandos varžėsi tarpusavyje, atsakinėdamos į penktokų užduotus klausimus, o, kad būtų drąsiau, kiekviena komanda pasikvietė po tėtį ar mamą į pagalbą. Įdomu, o kartais ir nelengva buvo ne tik pirmokams, bet ir jų tėveliams.

Mokyklos bibliotekininkė Vida Barauskienė pasidžiaugė, kad jau yra pirmokų besilankančių bibliotekoje, priminė bibliotekos taisykles ir padovanojo kiekvienam mokiniui po skirtuką.

Neformaliojo švietimo organizatorė Gintarė Boreišienė įteikė pirmokų pasus ir padėkas už dalyvavimą vaikų piešinių konkurse Kėdainiuose.

Mokiniai kartu su tėveliais ir mokytojomis pasidžiaugė savo pasiekimais, žaidė ir šoko, patyrė bendravimo ir kūrybos džiaugsmą. Tėveliai stebėjo vaikų gebėjimus, įgūdžius, polinkius, bendravimo ypatumus, ekrane matė nuotraukas, kuriose užfiksuotos klasės gyvenimo akimirkos.

Šventė baigėsi klasėje aptarimu ir tėvelių suruoštomis vaišėmis.

Mokytoja Giedrė Motiejūnienė

DSC_0515 DSC_0525 DSC_0546 DSC_0554 DSC_0561 DSC_0566 DSC_0578 DSC_0582 DSC_0592 DSC_0599 DSC_0632

Bendrinti: