gim_virselis1

Šventė Lietuvai ir Gimnazijos bendruomenei

2023-03-10

Šventė Lietuvai ir Gimnazijos bendruomenei

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Gimnazijoje kasmet pažymima tradiciniu renginiu, kuris suburia prisiminti, paminėti, švęsti ir dalyvauti bėgime drauge.
Kovo 9 d., tautine atributika pasipuošusi bendruomenė, dalyvavo koncerte, kurio metu mokinių atliekamos dainos skambėjo Lietuvai ir apie Lietuvą, o šokiai – skirti vėliavai ir gimtinei. Renginio metu įteiktos padėkos mokytojams už pilietiškumo ir tautiškumo ugdymą netradicinių pamokų metu, o diplomai ir prizai mokiniams – už laimėjimus stalo žaidimų ,,Ką aš žinau apie Lietuvą?“ čempionate bei ,,Matematika tautinėje juostoje“ projekte – konkurse.
Tradiciniame, kovo 11 d. skirtame bėgime dalyvavo dauguma Gimnazijos bendruomenės narių, o dėl medalių varžėsi virš 50 mokinių. Kiekvienas bėgimo dalyvis buvo pasveikintas palaikymo ir drąsinimo plojimais, 1–4 kl. mokiniai ir jaunieji šauliai bei gausiausiai bėgime dalyvavusi klasė apdovanoti padėkomis ir saldžiaisiais prizais, o I–III vietų nugalėtojai – medaliais ir diplomais.
Pasivaišinę arbata ir sausainiais, renginio dalyviai šventinę nuotaiką ir prisiminimus išsinešė į savo namus.

Vaidutė Kleivienė, neformaliojo švietimo organizatorė

Bendrinti: