gim_virselis1

ŠVENTO VALENTINO DIENA – MEILĖS DIENA

Tyriausią jausmą žmonės meile pavadino.

Jis toks galingas, bet kartu trapus.

Labiau svaigina už saldžiausią vyną,

Praradus jį gyvenimas apniuks.

 

Vasario 14 dieną Gimnazijoje buvo paminėta Švento Valentino diena – Meilės diena. Šiemet ji buvo ypatinga, nes pirmą kartą buvo organizuojami rinkimai „Saldžios porelės“ nominacijai laimėti. Pretendentų „Saldžios porelės“ nominacijai laimėti tikrai netrūko, buvo net penkios poros: Rytis Paunksnis su Evelina Bernotaite, Armandas Butvinskas su Karolina Korsokovaite, Edvinas Dambraukas su Ariele Miliauskaite ir Darius Zavadskas su Ernesta Garnyte. Balsavime dalyvavo 8-IV klasių mokiniai. Trečią vietą (15 balsų) laimėjo – Armandas Butvinskas su Karolina Korsokovaite, antrą vietą (35 balsai) – Rytis Paunksnis su Evelina Bernotaite, o pirmąją vietą (40 balsų) – Edvinas Dambraukas su Ariele Miliauskaite. Dar kartą nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus ir linkime jiems sėkmės.

Kaip ir kasmet Gimnazijos fojė buvo paruošta vieta fotosesijoms, kur gausiai rinkosi ne tik porelės, bet ir visos klasės su klasės auklėtojais, o ilgųjų pertraukų metu skambėjo labai šiltos ir romantiškos dainos.

Tikimės, kad ir kitąmet ši romantiška diena neaplenks mūsų Gimnazijos ir džiugins visus savo geromis emocijomis ir šiluma.

 

Gimnazistų klubo „Veikime ir spręskime kartu”

veiklos koordinatorė Lena Chomenkienė

 

 

Bendrinti: