Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

TARPTAUTINĖ TOLERANCIJOS DIENA

TTD05

2023-11-16

Minime Tarptautinę tolerancijos dieną. Tolerancija – tai pakantumas, mandagumas, pagarba kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes. Mūsų gimnazijos mokiniai popieriaus lape rašė ir piešė savo supratimą apie toleranciją,  jos reikšmę mūsų ir kitų žmonių gyvenimams, dalinosi patarimais, ką būtų galima padaryti, kad vieni kitiems būtume tolerantiškesni.

Psichologė, Gimnazistų tarybos kuratorė Ugnė Chalidorienė

 

Blog Attachment
Atgal