Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

TARPTAUTINĖS ANTIKORUPCIJOS DIENOS RENGINYS GIMNAZIJOJE

Kasmet gruodžio 9- ąją dieną visame pasaulyje minima Jungtinių Tautų paskelbta Tarptautinė antikorupcijos diena, skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones su ja nesitaikstyti. Šią dieną paminėjo ir Šėtos gimnazijos mokiniai per istorijos ir pilietiškumo ugdymo pamokas aptarę visuomenėje egzistuojančias korupcijos formas ir diskutavę kokią žalą ji daro valstybei ir konkretiems žmonės. Savo mintis mokiniai apibendrino ir išreiškė kurdami plakatus antikorupcijos temomis ir juos pristatydami. Įdomiausi plakatai yra eksponuojami istorijos kabinete.

Audronė Pečiulytė

Istorijos mokytoja ekspertė

dsc01186 dsc01190 dsc01193 dsc01195

 

Leave us a Comment

logged inYou must be to post a comment.
Atgal