Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

TARPTAUTINIS LINIJINIŲ ŠOKIŲ FESTIVALIS „DRAUGYSTĖS TILTAS 2018“

Draugystės tiltas 2018 02

Birželio 8-10 dienomis keturios gimnazijos vienuoliktokės kartu su choreografijos mokytoja Rasa vyko į tarptautinį linijinių šokių festivalį Palangoje. Pirmąjį vakarą visi šokėjai susibūrė ant jūros kranto prie Palangos tilto, kur įvyko pirmoji repeticija. Ją stebėjo gausus turistų būrys. Šeštadienį iš pat ryto įvyko generalinė repeticija, po kurios sekė svarbiausia festivalio akimirka, kai visi šokėjai pagrindinėje Jono Basanavičiaus gatvėje sušoko net 15 šokių. Svarbu paminėti, kad visų šokių metu vyko tiesioginė transliacija, o mus gyvai stebėjo praeinantys susižavėję palangiškiai. Atgavę jėgas dalyviai buvo sukviesti į vakarėlį su ‚,Patruliais“, kuriame ne tik pašoko jau išmoktus šokius, bet ir išmoko keletą naujų.

 

Viktorija Kulytė, III klasės mokinė

 

Blog Attachment
Atgal