gim_virselis1

TARYBŲ PROTŲ MŪŠIS

Kiekvienais metais Kėdainių mokinių taryba organizuoja protų mūšį, kuris būna skirtas Europos dienai paminėti. Šiais metais ir mes, Šėtos gimnazijos savivaldos klubo atstovės, dalyvavome šiame protų mūšyje. Mus lydėjo kuruojanti mokytoja Gintarė Boreišienė.

Šis renginys vyko Kėdainių švietimo pagalbos tarnyboje, į jį susirinko Kėdainių rajono mokiniai, iš viso aštuonios komandos. Kiekvienai komandai atstovavo po penkis kiekvienos tarybos mokinius. Buvo trys turai, kiekviename etape klausimai ir užduotys vis sunkėjo. Klausimai buvo susiję su Europos sąjunga ir Lietuvos naryste joje. Mūsų komanda surinko 24 taškus ir užėmė trečią vietą, taip pat buvome apdovanotos UAB „Daumantai“ įsteigtomis dovanomis.

Tikrai džiaugiamės dalyvavusios šiame protų mūšyje. Jis mums padėjo geriau susipažinti su pačia Europa (juk svarbu žinoti, kur gyvename) bei turiningai praleidome pirmadienio popietę.

Evelina Alūzaitė, IIb klasė


10404316_839836532718092_831267732727903925_n (2)

Bendrinti: