gim_virselis1

„TAVO ATEITIES VIZIJA“

Gegužės 12 dieną Šėtos gimnazistų klubas bendradarbiaudamas su Kėdainių rajono mokinių taryba (KRMT) vyko į Vilniuje Socialinių mokslų kolegijos (SMK) organizuotą jaunimo forumą „Tavo ateities vizija“. Šis motyvacinis forumas ne apie tai, ką ir kur studijuoti. Šis forumas apie kiekvieną iš mūsų – kaip atrasti savo talentus, juos tobulinti ir kasdien pranokti patį save. Jame sužinojome apie tai, kaip atrasti savo pašaukimą, siekti svajonių, realizuoti save, įveikti sunkumus, „programuoti“ savo ateitį, sutarti su savimi ir kitais.

Renginio metu jaunimas išgirdo tokių garsių žmonių, kaip Benedikto Vanago, Eglės Jackaitės, Simonos Nainės, Justo Pikelio ir daugelio kitų, įkvepiančias sekmės istorijas, nuopolius, motyvacinius pranešimus, patarimus ir dalyvavo praktinėse užduotyse. Bene daugiausiai ovacijų sulaukė trenerio Igno Bakėjaus, lektoriaus Mindaugo Vidugirio ir didžėjaus bei verslininko Justo Pikelio pranešimai.

Iš šio renginio pasiėmėme daug vertingų patarimų, be galo naudingos motyvacijos, pasitikėjimo savimi. Norintys galėjo nemokamai užsisakyti Justo Pikelio siūlomas knygas.

Renginio pabaigoje SMK apdovanojo dešimties nominacijų laureatus, įteikė jiems rėmėjų paskirtas pinigines premijas ir apdovanojo unikaliomis žvaigždėmis.

Dėkojame gimnazijai, Kėdainių švietimo pagalbos tarnybai ir KRMT už suteiktą galimybę.

Gimnazistų klubo pirmininkė,

IIb klasės mokinė

Viktorija Kulytė

18446816 isskirtiniai_jaunimo_apdovanojimai_kureju isskirtiniai_jaunimo_apdovanojimai_kureju_karta

Bendrinti: