gim_virselis1

Teatro diena Gimnazijoje

Gražiausių metų švenčių – Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų – kiekvienas laukiame bene labiausiai. Paskutinę šių metų mokslo dieną, gruodžio 23-ąją, Šėtos gimnazija praleido su Teatro diena, kurią tradiciškai organizavo II gimnazinės klasės mokiniai. Jie kartu su klasės vadove paruošė veiklas ne tik šventinei dienai, bet ir po užduotį kasdien: pirmiausiai pradėjo veikti Kalėdinis paštas, paskui reikėjo pagaminti iš balto popieriaus penkis vienodus žaisliukus eglutei, o priešpaskutinę dieną kiekviena klasė išsitraukė atributą, kuriuo turėjo pasipuošti pasirodyme.

Teatro dienai kiekviena klasė ir mokytojai parengė po lėlių teatro spektaklį pagal gerai žinomas pasakas ir 90-ųjų hitų pasirodymą, kuriuos buvo išsitraukę iš anksto. Labiausiai visi nerimavo dėl spektaklių, kadangi lėlių teatro pasirodymai vyko pirmą kartą, tačiau tai, ką pamatėme, pranoko visų lūkesčius. Visi pasirodymai buvo puikūs, tačiau labiausiai nustebino penktokėliai su pasaka „Maša ir lokys“ ir mokytojai su pasaka „Ropė“. Puikiai parengti jų spektakliai, įspūdingos lėlės tikriausiai tiktų net profesionaliems teatrams. Atliekant pasirodymus pagal populiarius 90-ųjų hitus labiausiai įstrigo aštuntokų „Margarita“, III gimnazinės klasės mokinių persikūnijimas į „Kiss“ grupės rokerius, Ib klasės daina „Be my lover“. Nepakartojami buvo ir mokytojai su „Modern Talkin“ kūriniu. Visų jų buvo prašoma „Pakartoti“, kas bet kuriam atlikėjui yra geriausias įvertinimas.

Gaila, kad pasirodymų negalėjo stebėti visi, nes dėl saugumo vienu metu dalyvavo tik dvi klasės ir vienas iš mokytojų numeris – spektaklis arba hitas. Tačiau organizatoriai viską nufilmavo ir planuoja sukurti Teatro dienos filmuką.

Laisvu nuo pasirodymų metu klasės stebėjo nuostabų baletą „Spragtukas“, kuris padėjo sukurti šventinę nuotaiką ir atspindėti Teatro dienos dvasią.

Renginio metu padėkota visiems dalyviams už pasirodymus, įteikti apdovanojimai 3 ir 7 klasėms – už daugiausiai parašytų kalėdinių laiškų, 1 klasei ir 7 klasės mokinei Auistėjai Marazaitei – už originaliausius laiškus, 5 ir II gimnazinei klasėms – už įspūdingiausius žaislus eglutei.

Norisi pasidžiaugti prasmingomis, puikiai pavykusiomis veiklomis. Visi spindėjo  šventine nuotaika. Ačiū auklėtiniams Radvilei Bikelytei ir Kristinai Petrošiūtei, kurios ne tik pravedė visą renginį, bet ir sukūrė jo scenarijų, Liutaurui Šilkaičiui – atlikusiam didžėjaus vaidmenį! Didžiausias ačiū visiems auklėtiniams – už priimtą iššūkį, pasiūlymus, iniciatyvą, dekoracijų kūrimą, laiškų skaičiavimą ir daug kitų, kad ir nedidelių darbų, kurie padėjo suorganizuoti šią dieną!

 

II klasės vadovė Vijolė Glebauskienė

Bendrinti: