gim_virselis1

TEISINIŲ ŽINIŲ VIKTORINA „BŪK SAUGUS“

Kiekvienais metais Kauno apskrities Kėdainių r. vyriausias policijos komisariatas trečių klasių mokiniams organizuoja teisinių žinių viktoriną ,,Būk saugus“. Pagrindinis šio renginio tikslas – organizuoti teisinį švietimą, formuoti vaikų teisinę sąmonę, socialinius įgūdžius.

Lapkričio 28 dieną mūsų mokyklos komanda ,,Zuikių mokykla“ varžėsi teisinių žinių viktorinos III etape Kėdainiuose. Į rajoną trečiokai vyko kruopščiai paruošę namų darbus: gerai išstudijavę teorines žmogaus saugos žinias, nupiešę plakatą, parengę nuotaikingą prisistatymą ir atsisveikinimo šūkį. Komandos nariai: Laura Rimkutė, Dija Augaitė, Arminas Bilevičius, Joana Ilevičiūtė ir Gabrielė Šeduikytė – puikiai atstovavo mokyklą ir iš 8 komandų užėmė III vietą, buvo apdovanoti knygomis bei rašikliais.

Mokinius viktorinai paruošė trečiokų mokytojos Zina Kleivienė ir Lina Rugienienė, muzikos mokytoja Živilė Būdienė, dailės mokytoja Gintarė Boreišienė ir socialinė pedagogė Ilona Jakienė.

 

Pradinių klasių vyr. mokytoja Lina Rugienienė


Picture 170 Picture 182  Picture 203 Picture 204Picture 199 Picture 208

Bendrinti: