gim_virselis1

TĘSIAMOS MOKINIŲ MOKOMŲJŲ BENDROVIŲ VEIKLOS.

2023-12-07

Įsibėgėjus mokslo metams toliau vykdomos mokinių mokomųjų bendrovių veiklos. 8 klasės ir I – III gimnazinių klasių mokiniai dalyvavo 2023 – 11 – 07 d. vykusiose kontaktinėse Lietuvos Junior Achievment mokinių mokomųjų bendrovių veiklose, kurias vedė Rasa Valaitytė – Lietuvos Junior Achievement „AcceleratorX“ programos vadovė.
Mokiniai turėjo galimybę pristatyti savo kuriamus produktus/paslaugas, sulaukė daug padrąsinančių žodžių ir idėjų produktų plėtrai. „AcceleratorX“ programos vadovė teikė siūlymus ir padėjo mokiniams geriau pasiruošti artėjančiam Kalėdiniam renginiui, kuris įvyks jau gruodžio 8-tąją dieną Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Į šią parodą pateks 2 mokomosios bendrovės iš 4 susikūrusių mokykloje. Po pristatymų mokiniai toliau tęsė veiklas savo komandose, o darbo pabaigoje reflektavo apie pranašumus, trūkumus ir tolimesnes galimybes. Įvykusios veiklos mokinius motyvavo toliau tobulinti savo produktų idėjas bei ruoštis artėjančiai parodai.
Geografijos mokytoja Rugilė Pearce

Bendrinti: