Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

TĘSIAMOS MOKINIŲ MOKOMŲJŲ BENDROVIŲ VEIKLOS.

IMG_1096

2023-12-07

Įsibėgėjus mokslo metams toliau vykdomos mokinių mokomųjų bendrovių veiklos. 8 klasės ir I – III gimnazinių klasių mokiniai dalyvavo 2023 – 11 – 07 d. vykusiose kontaktinėse Lietuvos Junior Achievment mokinių mokomųjų bendrovių veiklose, kurias vedė Rasa Valaitytė – Lietuvos Junior Achievement „AcceleratorX“ programos vadovė.
Mokiniai turėjo galimybę pristatyti savo kuriamus produktus/paslaugas, sulaukė daug padrąsinančių žodžių ir idėjų produktų plėtrai. „AcceleratorX“ programos vadovė teikė siūlymus ir padėjo mokiniams geriau pasiruošti artėjančiam Kalėdiniam renginiui, kuris įvyks jau gruodžio 8-tąją dieną Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Į šią parodą pateks 2 mokomosios bendrovės iš 4 susikūrusių mokykloje. Po pristatymų mokiniai toliau tęsė veiklas savo komandose, o darbo pabaigoje reflektavo apie pranašumus, trūkumus ir tolimesnes galimybes. Įvykusios veiklos mokinius motyvavo toliau tobulinti savo produktų idėjas bei ruoštis artėjančiai parodai.
Geografijos mokytoja Rugilė Pearce

Blog Attachment
Atgal