gim_virselis1

TINKLINIO VARŽYBOS ,,MOKINIAI – MOKYTOJAI“

Balandžio 19 d. III klasės mokinių iniciatyva buvo suorganizuotos vasaros tinklinio varžybos Gimnazijos aikštyne. Mokiniams atstovavo III klasės vaikinų komanda, o suaugusiųjų gretose žaidė Gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius, mokytojai Vladas Kiaulakis, Valdas Dirsė, Aleksandras Janovskis, pavaduotojas ūkio reikalams Vytautas Žukauskas, nepedagoginio personalo darbuotojai Viktor Chrianin, Virmantas Petrosevičius. Stiprokas vėjas ir saulėtas dangus padėjo vaikinų komandai laimėti du setus. Sirgalių palaikymas ir gera nuotaika neleido prarasti optimizmo pralaimėjusiai komandai. Tikimės pakartotinų varžybų, kuriose mokytojai galės įrodyti savo pranašumą.

 

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

Bendrinti: