Į pradžią
Svetainės struktūra
Versija neįgaliesiems
Paieška

Artėjančio mūsų gimnazijos šimtmečio proga atnaujinama mūsų svetainė! Visus pastebėjimus galite palikti kairiajame kampe esančiame laukelyje.

Šėtos gimnazija Kokybės krepšelis Šėtos gimnazija

TINKLINIO VARŽYBOS ,,MOKINIAI – MOKYTOJAI“

Balandžio 19 d. III klasės mokinių iniciatyva buvo suorganizuotos vasaros tinklinio varžybos Gimnazijos aikštyne. Mokiniams atstovavo III klasės vaikinų komanda, o suaugusiųjų gretose žaidė Gimnazijos direktorius Mindaugas Danilevičius, mokytojai Vladas Kiaulakis, Valdas Dirsė, Aleksandras Janovskis, pavaduotojas ūkio reikalams Vytautas Žukauskas, nepedagoginio personalo darbuotojai Viktor Chrianin, Virmantas Petrosevičius. Stiprokas vėjas ir saulėtas dangus padėjo vaikinų komandai laimėti du setus. Sirgalių palaikymas ir gera nuotaika neleido prarasti optimizmo pralaimėjusiai komandai. Tikimės pakartotinų varžybų, kuriose mokytojai galės įrodyti savo pranašumą.

 

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Blog Attachment
Atgal